BARDAHL

BARDAL jau daugiau kaip prieš pusę šimtmečio buvo žinomas kaip pergalę nešantis vardas lėktuvų, laivų, motociklų bei automobilių sportinėse lenktynėse. Tai buvo 1939-aisiais, o dar šešeriais metais anksčiau Ole Bardahl, norvegų kilmės JAV imigrantui, kilo idėja kaip praplėsti variklio veikimo ribas. Jis suprato, kad variklinės alyvos molekulinė sudėtis gali būti pakeista, naudojant priedus, kurie leistų tepimo priemonei prilipti prie variklio dalių.

Jau eilę metų BARDAHL plečia savo veiklą, o šiuo metu BARDAHL produkcija yra prekiaujama daugiau kaip 80-yje šalių visame pasaulyje. Šiandien BARDAHL tarptautinė grupė yra reitinguojama geriausių pasaulio gamintojų dešimtuke, o BARDAHL prekinis ženklas yra gerai žinomas Amerikos, Pietų Amerikos bei vakarų Europos rinkose. Šios kompanijos tikslas buvo įvairioms pramonės šakoms pateikti specialias tepimo priemones, kurios būtų geresnės už tuo metu rinkoje esančias.

Bėgant metams BARDAHL įsitraukė į įvairų lenktynių sportą, siekiant įrodyti BARDAHL produktų kokybę, taip pat ir tyrimų bei plėtros skyriaus išvystytas naujas technologijas. Tai buvo išbandyta motorlaivių varžybose (angl. Unlimited Hydroplanes), jūrinių katerių, lėktuvų, INDY automobilių, kartingų, NASCAR, motociklų, sniegomobilių ir kt. lenktynėse.

Savo gyvavimo metu BARDAHL išplėtė savo produktų asortimentą, įtraukiant daugiau kaip 250 naujų produktų, tarp jų ir variklinę alyvą, priedus varikliams bei kurui, taip pat ir tepimo priemones. Kompanija išsiplėtė į užsienio šalių rinkas, atidarydama gamyklas tokiose šalyse kaip Prancūzija, Meksika (didžiausia gamykla) ir Brazilija.

BARDAHL veikia daugiau kaip 80-yje pasaulio šalių per tarptautinius platintojus, kurie parduoda kelių prekinių ženklų produkciją: BARDAHL bei MOTRON. BARDAHL produkcija viršija automobilių gamintojų, tokių kaip Audi, BMW, Chrysler, Citroen, Ferrari, Fiat, Ford, GM, Honda, Hyundai, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Peugeot, Renault, Volkswagen, reikalavimus.

Mes Jums siūlome išbandyti aukščiausios kokybės BARDAHL autochemiją Jūsų technikai: rankų plovimo pastos, rudžių atlaisvintojai, sandarinimo pastos, purškiamas varis, prietaisų skydelio valikliai, padangų sandarinimo priemonės, įvairūs valikliai, klijai, grandinių alyva, kuro priedai bei kt.

Pasirinkite alyvą pagal automobilį: Bardahl

Alyva BARDAHL XTC RS 5W40 Syntronic 1L
Gamintojas: BARDAHL
Prekės kodas: XTC RS 5W40 Syntronic 1L
6.49 €
Alyva BARDAHL XTC 10W40 Synthetic 1L
Gamintojas: BARDAHL
Prekės kodas: XTC 10W40 Synthetic 1L
6.69 €
Alyva BARDAHL XTC 5W40 Syntronic 1L
Gamintojas: BARDAHL
Prekės kodas: XTC 5W40 Syntronic 1L
7.08 €
Alyva BARDAHL XTC FE 5W30 C2 Syntronic 1L
Gamintojas: BARDAHL
Prekės kodas: XTC FE 5W30 C2 Syntronic 1L
7.79 €
Alyva BARDAHL XTC LS 5W30 C4 Syntronic 1L
Gamintojas: BARDAHL
Prekės kodas: XTC LS 5W30 C4 Syntronic 1L
7.85 €
Alyva BARDAHL XTC FS 5W30 Synthetic 1L
Gamintojas: BARDAHL
Prekės kodas: XTC FS 5W30 Synthetic 1L
8.05 €
Alyva BARDAHL XTC FE 5W20 Syntronic 1L
Gamintojas: BARDAHL
Prekės kodas: XTC FE 5W20 Syntronic 1L
8.05 €
Alyva BARDAHL XTC LA 5W30 Syntronic 1L
Gamintojas: BARDAHL
Prekės kodas: XTC LA 5W30 Syntronic 1L
8.17 €
Alyva BARDAHL XTC 0W40 Syntronic 1L
Gamintojas: BARDAHL
Prekės kodas: XTC 0W40 Syntronic 1L
8.21 €
Alyva BARDAHL XTC FL 5W30 C1 Syntronic 1L
Gamintojas: BARDAHL
Prekės kodas: XTC FL 5W30 C1 Syntronic 1L
8.36 €